פורומים מנהיגות אזרחית
צילום: עולא עבד אל חלים
פורומים מנהיגות אזרחית
צילום: עולא עבד אל חלים

פורומים בשיתוף מנהיגות אזרחית

מנהיגות אזרחית מובילה ומחזקת פורומים ורשתות של ארגונים אשר מייצגים קבוצות הפועלות בחברה האזרחית, ומתארגנים לפי מכנה משותף, נושאי, קהילתי או סקטוריאלי.

מטרת הפורומים היא שיתוף ידע והנעה לפעולה של הארגונים, לטובת קידום מדיניות המשותפת לחברי הפורום.

פורום מנהלי דיגיטל בעמותות

פורום מנהלות ומנהלי הדיגיטל בעמותות מבקש להיות קהילה מקצועית, סביבה בטוחה לשיח והיוועצות, זירת התמקצעות, לצד קידום אינטרסים משותפים ואף השפעה על השיח ותרבות השיח. הפורום יציע מפגשים מקצועיים, התמקצעות למידת עמיתים, רישות, יצירת כלים שיתופיים ושיתוף ידע.

פורום מנהלי כספים בעמותות

קהילה מקצועית – סביבה בטוחה לשיח והיוועצות, זירת התמקצעות, לצד קידום אינטרסים משותפים ואף השפעה על מדיניות. הפורום יציע מפגשים מקצועיים, התמקצעות למידת עמיתים, רישות, יצירת כלים שיתופיים ושיתוף ידע – ולסייע למנהלי ומנהלות הכספים עם האתגרים הרבים בתפקידם. מכירים מנהלי כספים בעמותות? הזמינו אותם להצטרף!

פורום יועצים משפטיים בעמותות

הפורום מציע כנסים מקצועיים, שיתופי פעולה ולמידת עמיתים, וכן הינו אמצעי נוסף להשפעה על הגורמים הרגולטוריים ואפיק לקידום האינטרסים המשותפים לעמותות בישראל בהיבטים המשפטיים. הפורום הוקם מתוך שאיפה לחבר בין היועצים המשפטיים הפנימיים בעמותות ולייצר נטוורקינג והעצמה אישית ומקצועית במסגרת התפקיד, המאופיין לרוב בבדידות מקצועית. להרשמה לחצו על מעבר לפורום. 

פורום ארגוני חברה ערבית

פורום ארגוני החברה האזרחית הערבית, משמש כעמוד השדרה של פעילות הארגונים ומבסס עבורם דרך משותפת ויעדים משותפים. הפורום מקדם מספר מטרות: הגברת הנגישות של הארגונים למשאבים ממשלתיים; פיתוח היכולת של הארגונים להיות מיוצגים בחזית אחידה; רישות וחיזוק הקשר של הארגונים כחלק מחברה אזרחית כללית מחוברת ומקצועית. 

פורומים בתחום הצעירים

משנת 2018, מלווה מנהיגות אזרחית כ-7 פורומים בתחום הצעירים הנתמכים ע"י קרן גנדיר. לחלקם אנו מהווים גם בית תפעולי. קרן גנדיר השכילה לזהות את החשיבות האסטרטגית בחיבור בין ארגונים הפועלים בשדה משותף ובעשור האחרון הקרן תומכת בפעילות מעין זו.  למידע על הפורומים הקיימים לחצו על מעבר לפורום. 

הצטרפו אלינו

הצטרפו לקהילת הארגונים של מנהיגות אזרחית, ותיהנו מידע מקצועי ונושאי בתחומים רבים, ייעוץ וייצוג מול גורמי ממשל, והכי חשוב – תקחו חלק בחיזוק ההשפעה של המגזר השלישי כולו על החברה בישראל!